Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Hagler Services Sp. z o.o. | Facility management


Hagler Services Sp. z o.o.


Bema 83, 01-233 Warszawa

Tel: 22 329 21 02

http://hagler.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Od kiedy na rynku pojawiły się firmy zajmujące się kompleksową obsługą nieruchomości, pojęcie facility management nabrało nowego znaczenia. Nie do końca stwierdzenie to można przełożyć na język polski, jednak najogólniej rzecz biorąc, jest to działalność wykonywana przez profesjonalistów, którzy mają na celu opiekę nad budynkiem, pozwalającą im znacznie obniżyć koszty jej utrzymania oraz podnieść jakość życia jej mieszkańców. Jedną z czołowych firm zajmujących się tym tematem jest hagler.pl.

Odkąd rynek inwestycji zaczął się rozwijać, równolegle do niego zaczęła się rozwijać działalność FM. Dlaczego tak się stało? Otóż są dwa główne powody tej sytuacji:

  1. Wiele inwestycji realizują zagraniczni inwestorzy, którzy nie są w stanie samodzielnie zarządzać wybudowaną nieruchomością, a którzy chcą dzięki niej osiągać jak największe zyski, przy założeniu jak najniższych kosztów. 
  2. Konkurencja rynkowa, która sama z siebie napędza potrzebę korzystania z FM. Dla użytkowników nieruchomości liczy się jakość wykonywanych usług, szybkość reagowania na pojawiające się problemy i co najważniejsze — wiedza pozwalająca rozwiązać powstałe problemy. 
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa