Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Peruki z naturalnych włosów


Instytut Włosów GD


Chłodna 2, 00-891 Warszawa

Tel: +48 728 825 996

http://www.instytut-wlosow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Chemioterapia i inne etapy walki z chorobą nowotworową mają swoje skutki uboczne. Jednym z najbardziej dotkliwych i widocznych jest w tym przypadku utrata włosów. Wiąże się to z ogromnym dyskomfortem psychicznym, nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się zaawansowane pod względem jakości i wykonania peruki z naturalnych włosów.

W Warszawie oferuje je instytut-wlosow.pl, za którego sukcesem stoi ogromne doświadczenie Danuty Gonery, specjalistki w zakresie perukarstwa. Trychologia i fryzjerstwo łączą się w jednym celu: stworzenia peruki, która w niczym nie różni się od naturalnych włosów i która daje poczucie, że życie toczy się swoim zwykłym, normalnym rytmem, bez ograniczeń.

Ręcznie wykonywane peruki są udoskonalone za sprawą materiału dermo-skin. Przewiewne i doskonale przylegające do głowy, gwarantują niezbędny komfort. Plaster chroni przed ich przypadkowym zsunięciem nawet w trakcie kąpieli czy intensywnego uprawiania sportu. Dzięki temu, że włosy są naturalne i profesjonalnie osadzone, można je dowolnie stylizować i układać.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa