Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Tapety do pokoju malucha  - P.H.U. STYLO-DOM


P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

http://stylo-dom.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Stylo-dom.pl to sklep stacjonarny oraz internetowy, oferujący wiele produktów z branży wystroju wnętrz. Jest to obowiązkowa pozycja do odwiedzenia w polskiej sieci WWW, dla wszystkich, którzy szukają tapet, akcesoriów do ich kładzenia lub klamek. Klamki drzwiowe wewnętrzne, jakie możemy znaleźć na stronie sklepu Stylo-dom.pl, to naprawdę ciekawa i rozbudowana propozycja.

Klamki drzwiowe wewnętrzne, jakie możemy obejrzeć na stronach sklepu Stylo-dom.pl są perfekcyjnie wykończone, estetyczne oraz niezwykle trwałe – znaczna część z nich jest wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje lata satysfakcjonującego korzystania.

Specjalnością przedsiębiorstwa jest szeroka gama tapet do pokoju dziecięcego, salonu kuchni, łazienki i na korytarz. Sklep posiada tysiące różnych wzorów dostępnych w setkach kolorów. Są one przeznaczone do różnego rodzaju stylów aranżacji wnętrza w tym skandynawskim, retro i nowoczesnym.

Firma Stylo-dom.pl powstała w 1998 roku w Nowym Sączu – początkowo działał wyłącznie sklep stacjonarny. Kilka lat temu, w związku z dynamicznym rozwojem oraz rosnącą liczbą zadowolonych klientów – przedsiębiorstwo uruchomiło sklep internetowy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Wypożyczalnia Rent Kraków


Czerwieńskiego 10, Kraków

Firma serwisowa GRZE-JE


Goldhammera 1, Tarnów

WUKO-TECH


Zagorze 15, Kraków