Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

AGNUS Terapia | Alkoholowe odtrucie


Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

https://detoksalkoholowy.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Chcesz odstawić alkohol, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Spożywasz zbyt duże ilości alkoholu i boisz się przestać, ze względu na negatywne skutki i reakcję Twojego organizmu? W takim razie zgłoś się do specjalistów, którzy pomogą Ci uporać się z nałogiem alkoholowym i skutkami odstawienia napojów procentowych.
Skutki odstawienia alkoholu u każdego mogą być różne i trudno je w stu procentach przewidzieć. Dlatego nie ryzykuj i nie podejmuj w pojedynkę walki z nałogiem. Zgłoś się do specjalistów, którzy będą monitorować zachowania Twojego organizmu i reagować na bieżąco na wszystkie występujące skutki uboczne. Dzięki takiej pomocy twój organizm zostanie odtruty i nie będziesz więcej miał problemów z powodu odstawienia alkoholu.
Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę detoksalkoholowy.pl i umów się na wizytę w ośrodku AGNUS. Pomogą Ci odstawić alkohol i przeprowadzić alkoholowe odtrucie organizmu, dzięki czemu poczujesz się o wiele lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Z ich pomocą i specjalistyczną wiedzą cały proces będzie o wiele łatwiejszy i skuteczniejszy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań