Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Detoksykacja


Agnusterapia


Spławie 48, 61-312 Poznań

Tel: 533 221 555

https://agnusterapia.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych, takich jak alkohol, narkotyki czy leki, jest wielkim zagrożeniem nie tylko dla psychiki uzależnionego, ale też jego zdrowia fizycznego. Substancje takie mogą niszczyć komórki mózgowe, a także szkodzić organom wewnętrznym - na przykład alkohol mocno uszkadza wątrobę, ale też inne narządy układu pokarmowego. Pierwszym krokiem do wyjścia z nałogu powinna być więc detoksykacja, czyli odtrucie organizmu. Przeprowadza się ją, podając uzależnionemu leki sprzyjające wydalaniu z jego organizmu szkodliwych substancji.

Takiemu procesowi można też poddawać się po zatruciu alkoholowym, narkotykami czy lekami, w celu oddalenia skutków zdrowotnych takich zjawisk bądź też w celu ratowania życia - zatrucie takimi substancjami może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. Ważne jest więc, by detoks był przeprowadzany fachowo, przez wykwalifikowanego lekarza. Ofertę takiej pomocy można znaleźć na stronie agnusterapia.pl.

Dnia 2020-06-01 13:09:26 goldenpeacock197 napisał:
Dzięki pomocy Agnusterapia udało mi sobie poradzić z alkoholizmem. Choć już myślałem, że nie ma dla mnie nadziei na zerwanie z nałogiem, to w tym ośrodku z Poznania, odnalazłem konkretne wsparcie. Przy okazji pozdrawiam terapeutów. :)
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań