Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Bysewo – Salony Okien - Rolety Chojnice


Bysewo – Salony Okien


Trakt św. Wojciecha 57, 80-043 Gdańsk

Tel: (58) 300 14 80

https://salonyokien.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Mimo że kochasz lato i słońce, to temperatura jednak daje Ci się trochę we znaki i myślisz, w jaki sposób się przed nią uchronić? Najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem mogą być rolety, które w Chojnicach kupisz bez problemu w salonie ze strony salonyokien.pl. Nie tylko osłonią okna przed słońcem, ale i przed wścibskimi sąsiadami, a nawet przed ewentualnym włamaniem, w zależności od tego, na jakie się zdecydujesz.

W ofercie salonu dostępne są żaluzje, plisy, rolety dzień-noc i markizy wykonane z doskonałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Wśród najpopularniejszych są wykonane z drewna, zatem ekologiczne żaluzje, które cechuje łatwość montażu, wysoka estetyka i możliwość ustawienia kąta lamel. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, więc każdy klient może je z łatwością dopasować do aranżacji wnętrz w swoim domu.

Także rolety antywłamaniowe idealnie sprawdzą się jako ochrona przed słońcem i przyniosą miły chłód, natomiast podczas jesiennych szarug i zimowych wieczorów zatrzymają wiatr i zimne powietrze. Dostępne są wersje sterowane ręcznie i automatycznie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Starowiejska 45, Gdynia

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

APE-LP


Wały Piastowskie 1, Gdańsk