Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Taśma izolacyjna pcv


Ebordi s.c.


Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

https://ebordi.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Taśmy klejące, jednostronnie lub dwustronnie, przeznaczone do realizacji różnego rodzaju  prac, na przykład do zabezpieczania przewodów elektrycznych lub łączenia ze sobą pękniętych elementów plastikowych, to podstawowy asortyment poznańskiej firmy EBORDI.

Specjalnością firmy są różne rodzaje materiałów pakowych, przeznaczonych do pakowania i zabezpieczania przesyłek i ładunków różnych typów, ale firma produkuje również wiele rodzajów taśm specjalistycznych. Doskonałym przykładem takiej specjalistycznej taśmy jest taśma izolacyjna PCV, przeznaczona do izolowania przewodów elektrycznych, o wytrzymałości elektrycznej sięgającej 5000 V. Taśma wykonana została ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego i pokryta warstwą kleju na bazie kauczuku naturalnego, przez co stała się produktem o doskonałych właściwościach izolacyjnych, przeznaczonym do prac z elektrycznością.

Dnia 2018-03-21 12:32:57 Arkadiusz Kołodziej napisał:
W trackie ostatniego remontu w moim mieszkanku potrzebowałem sporo taśmy różnego rodzaju. A to do wykładziny, a to do zabezpieczenia framug przy malowaniu etc. Wszystkie zakupiłem na ebordi.pl
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań