Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

http://ekostart.eu/ | Akumulatory Bars


EKO-START - Hurtownia akumulatorów


Złota 32, 26-026 Morawica

Tel: 665-278-483

http://ekostart.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wybierając akumulator do swojego pojazdu, warto zwrócić uwagę nawet na najmniej rzucające się w oczy dane techniczne. Istotne z punktu widzenia efektywności czy bezpieczeństwa są takie parametry jak pojemność, napięcie, prąd rozruchu, układ biegunów, rodzaj mocowania, typ bloku, waga oraz wymiary (długość, szerokość i wysokość).

Znaczenie mają także przemyślane dodatki i funkcje. Na przykład polskie akumulatory BARS, dostosowane do silników benzynowych i diesli, są skonstruowane z wytrzymałych płyt ołowiowych, posiadają popularne, komfortowe „magiczne oczko”, wyróżniają się także centralnym odpowietrzaniem typu Kamina.

Te nowoczesne akumulatory można kupować i regenerować, korzystając z bogatej oferty świętokrzyskiego przedsiębiorstwa ekostart.eu. Firma specjalizuje się także w kompleksowym wykorzystaniu pojazdów komunalnych – wypożycza je, serwisuje, importuje. Dostępna jest również usługa mobilnej naprawy samochodu oraz transportu niskopodwoziowego maszyn. Atrakcyjna cena i profesjonalne podejście to nie jedyne argumenty na rzecz współpracy!

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Witryna - Akcesoria i ozdoby okienne


Zagnańska 232, Kielce

Promoefekt.pl


Bohaterów Warszawy 126, Busko-Zdrój

TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK


Wojewódzka 3, Kielce