Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Pendrive promocyjny


Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, 05--50 Piaseczno

Tel: 600 072 932

https://www.fabrykagadzetow.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Klienci lubią dostawać drobiazgi reklamowe. Jeśli chcesz zamówić nowoczesne gadżety reklamowe dla swoich klientów, wybierz pendrive'y reklamowe. O różnej pojemności pendrive promocyjny oferuje firma Fabryka Gadżetów, która specjalizuje się w dostarczaniu akcesoriów reklamowych zarówno dla dużych, jak i większych firm. Dostarcza ona pendrive'ów do noszenia na szyi czy też do przyczepienia do kluczy.

Poza tym, oferuje również słodycze reklamowe, w tym czekoladki belgijskie, cukierki krówki czy lizaki kostki. W jej ofercie można znaleźć również biżuterię firmową oraz ceramikę reklamową np. kubki, filiżanki. Na fabrykagadzetow.com.pl znajdziesz więcej informacji o jej działalności. Firma ma duże doświadczenie w dostarczaniu gadżetów reklamowych, dlatego warto jej zaufać. Reklama pomoże Ci sprawić, by Twoja firma była jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Ferdek napisał:
Mamy XXI wiek. W dzisiejszych czasach pendrive jest tak powszechnym urządzeniem, że posiada go właściwie każdy. Dlatego też, jest to najlepsza forma promocji. Klientom czy też niedoszłym klenitom bardzo podobają się takie upominki.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa