Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Remont Poznań


Firma Remontowa Wojciech Gośliński


Kochanowskiego 22, 60-846 Poznań

Tel: 691 051 308

https://www.abartremonty.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zastanawiasz się, jak zaprojektować wnętrze domu lub mieszkania, aby odpowiadało twoim wysokim wymaganiom? Szukasz firmy, która kompleksowo i szybko wykona wszystkie prace nie powodując ani dnia opóźnienia?

Firma Remontowa Wojciech Gośliński od ponad 20 lat oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług za najniższe pieniądze. Oprócz typowych prac wykończeniowych coraz większą popularnością cieszą się zlecenia projektowania wnętrz, a także wykonywania mebli kuchennych na zamówienie i szaf. Te niezwykle ważne dodatki uczynią dom bardziej dopasowanym pod potrzeby domowników. Decydując się na remont, postaw na wiodącą firmę w Poznaniu, tym samym odmień swoje stare mieszkanie na lepsze, dostosowane twoim wysokim wymaganiom. Jeśli zależy ci na wnętrzu "uszytym na miarę" wykonanym szybko i bez zbędnego bałaganu to dobrze trafiłeś.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 amoulam napisał:
Wybranie wykonawców, którzy kompleksowo podejdą do remontu mieszkania czy domu, to nie najłatwiejsze zadanie. Moim zdaniem powinno się wybierać firmy, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku oraz kierują się jakością wykonania.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław

Adwebia


Wspólna 175, Kalna