Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Horizon Development - Wykończenia wnętrz


Horizon Development Sp. z o.o.


Plac Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel: 533 391 033

https://www.horizond.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Aby zamieszkać w mieszkaniu, które dopiero co się kupiło, należy jeszcze wykonać remont, a dzięki usługom tej sprawdzonej firmy nie trzeba będzie robić tego samemu. Wystarczy zdecydować się na współpracę, a ci specjaliści wszystkim się zajmą - od układania płytek, paneli, aż do malowania ścian. Jeszcze dziś warto dowiedzieć się czegoś więcej o ich usługach.

Jak można to zrobić? Należy wejść na stronę internetową horizond.pl, gdzie znajduje się znacznie więcej informacji o ofercie. Co ciekawe, dostępnych jest wiele wolnych terminów, w których remont może zostać wykonany, jednak warto spieszyć się z rezerwacją, gdyż usługi tych specjalistów cieszą się sporym zainteresowaniem.

Na wykończenia wnętrz przez tych profesjonalistów zdecydowało się już wielu klientów, może więc warto dołączyć do ich zadowolonego grona? Z pewnością uda się uzyskać wymarzony efekt. Dzięki temu wszyscy domownicy będą cieszyć się z tego, że w nowym mieszkaniu mogą czuć się doskonale i spędzać czas w świetnych warunkach.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa