Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Terapia psychologiczna warszawa


Jasna Psychoterapia


Aleje Jerozolimskie 99, 02-001 Warszawa

Tel: 538458111

https://jasnapsychoterapia.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działalność Centrum Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej Monika Kaszuba Jasna Psychoterapia to wsparcie dla osób w każdym wieku. Zakres pomocy obejmuje możliwość udziału w sesjach z wybranym specjalistą. W zależności od możliwości logistycznych pacjenta wizyta może odbyć się stacjonarnie, w gabinecie w Warszawie lub też online.

Zapisu na spotkanie można dokonać poprzez dostępny na stronie centrum formularz. Przedstawiono tam również cennik za poszczególne usługi. Czas trwania konsultacji jest zróżnicowany, zależy od jej tematyki oraz ilości chętnych. Przyjmuje się płatność gotówką lub przelewem. Należność można uiścić od razu po spotkaniu lub wyrównać zobowiązanie w systemie miesięcznym.

Terapia psychologiczna w Warszawie to też opcja dla par. Podczas wizyty prowadzący pomaga przepracować problemy lub traumy dotyczące zarówno sfery psychicznej oraz emocjonalnej partnerów, jak i związanej z fizycznością, między innymi odnoszącej się do lęków wynikających z kompleksów bądź niechęci do zbliżeń. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa