Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Ośrodek terapii uzależnień dla młodzieży


Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 725 18 70 70

https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy z nas przeżył okres dojrzewania, dlatego doskonale wiemy, jak trudno jest w tym czasie powstrzymać się od wszystkich pokus, jakie czyhają na młodych. Zły wpływ otoczenia powoduje, że słabsze jednostki popadają w niebezpieczne nałogi, a droga do pozbycia się uzależnienia bywa niezwykle trudna i długa. Całe szczęście istnieją takie ośrodki, jak OAZA,  które pomagają młodzieży w walce z przeciwnościami.  Dzięki wsparciu wykwalifikowanych osób i pracy psychologów otrzymują one kolejną szansę i często nie wracają do nałogu.

Rodzice, którzy chcą pomóc swoim dzieciom, powinni znaleźć odpowiedni ośrodek terapii uzależnień dla młodzieży. W warunkach domowych trudno jest walczyć z nałogiem, dlatego warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy i skierować dziecko na odpowiednią terapię dla osób uzależnionych.

Dnia 2018-03-27 10:49:16 apuctad napisał:
Młodzież lubi eksperymentować z wszelkiego typu używkami, co skutkuje uzależnieniem. Droga do wyjścia z niego nie jest prosta, ale myślę, że warto udać się po pomoc do specjalistów z ośrodka, który specjalizuje się w tego typu przypadkach.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Jash Technologie Sp. z o.o.


Wiśniowa 1, Łysomice

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski