Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Smok - zabawka do pchania


Lulkowo.pl


Sarmacka 12, 02-972 Warszawa

Tel: 885 900 851

https://www.lulkowo.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Istnieje wiele rodzajów zabawek, jednak część z nich określa się mianem ponadczasowych. Mowa tu m.in. o zabawce do pchania – smoku, który dostarcza wiele radości i rozrywki maluchom w różnym wieku. Smok, który nabyć można w sklepie Lulkowo, zachwyca jakością wykonania oraz swoim intensywnym zielonym kolorem, obok którego nie można przejść obojętnie. Został on wyposażony w praktyczne, solidne i duże kółka, które sprawdzą się nie tylko na dywanie, ale również parkiecie, płytkach, czy też asfalcie.

Na uwagę zasługuje także materiał użyty do produkcji zabawki, jakim jest drewno. To właśnie dzięki niemu smok ten jest wytrzymały, odporny na pęknięcia oraz miły w dotyku. Co równie istotne, zabawka została pozbawiona ostrych krawędzi, co wpływa na bezpieczeństwo jej użytkowania. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, a wszystko to za sprawą prostej, nieskomplikowanej formy.

Dnia 2019-01-15 08:33:05 Leonard Wiśniewski napisał:
Z tą zabawką do pchania mój synek nie może się rozstać a ma już ponad 3 lata, ale ciągle to ona jest jedną z ulubionych zabawek.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa