Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA • Handmade buty


MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Kwiatowa 63, 42--23 Stary Broniszew

Tel: 669 991 777

https://my-wish.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W ofercie firmy My Wish można znaleźć damskie obuwie na różne okazje. Dostępne są modele ślubne, wieczorowe i nadające się do chodzenia na co dzień. Każda para butów jest robiona ręcznie. Dzięki temu jakoś obuwia jest naprawdę fantastyczna.

Klientki mają także możliwość skorzystania z wyjątkowej usługi, jaką jest tworzenie butów na zamówienie. Dzięki temu w grę wchodzi wykreowanie perfekcyjnego produktu, który będzie w stu procentach spełniał oczekiwania zamawiającego. Wszystkie buty handmade są wytrzymałe. Na stronie internetowej można zapoznać się z dokładnymi informacjami na temat tego, w jaki sposób są one tworzone.

Osoby składające zamówienie mogą na początku zapoznać się z ofertą już gotowych butów. To doskonała inspiracja. Można również wybrać jedną z dostępnych par i wprowadzić do niej indywidualne modyfikacje (na przykład dobrać inne ozdoby, zwęzić lub poszerzyć buta, czy też poprosić o zmianę wysokości obcasa). Możliwości jest bardzo dużo, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

Maxsote


strzelców bytomskich 87B, bytom