Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Pas podrynnowy


Plastbud


Władysława Reymonta 37, 41-250 Czeladź

Tel: 516 135 179

https://blaszkinadaszki.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Aby dach należycie spełniał swoją funkcję, potrzebne są dobrej jakości obróbki blacharskie. Dzięki nim będzie on szczelny i będzie miał estetyczny wygląd. Obróbki blacharskie, w których skład wchodzą takie elementy jak:

  • opierzenie komina,
  • pas nadrynnowy,
  • pas podrynnowy,
  • wiatrownica,

konieczne są nie tylko przy dachu wykonanym z blachy, ale też przy każdym innym. By zakupić dobrej jakości obróbki blacharskie, warto zajrzeć na stronę blaszkinadaszki.pl, gdzie można znaleźć doświadczoną firmę zajmującą się tego typu wykończeniami dachowymi.

Ceny usług tego przedsiębiorstwa są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu wiele osób przeprowadzających renowację czy remont dachu, zdecydowało się tu na zakup. Dzięki tym elementom, które dostępne są zarówno jako gotowe produkty, jak i wykonywane na konkretne zlecenia, wszystkie miejsca narażone na wiatr i deszcz będą bezpieczne. Dobrze zrobione obróbki uniemożliwiają także przedostanie się pod dachówkę czy blachę gryzoni i ptaków. Poszukując wiatrownicy czy innych blach służących do uszczelnienia dachu, warto zapoznać się z asortymentem filmy i dokonać zakupu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy