Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Profesjonalne przedłużanie włosów


Racoon Polska


Szpitalna 5, 00--03 Warszawa

Tel: 22 828 41 03

https://www.racoon.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W ostatnich latach, jednym z popularnych zabiegów fryzjerskich stało się przedłużanie włosów. Dzięki nowoczesnym technikom doczepiania zabieg może przemienić cienkie, krótkie włosy w gęste lwie grzywy. I to bezboleśnie.

Profesjonalne przedłużanie włosów to specjalność Racoon Polska. Firma od lat przeprowadza szkolenia dla stylistów, sprzedaje wysokiej klasy włosy naturalne i syntetyczne oraz promuje i udoskonala własne techniki przedłużania.

Dzięki zastosowaniu hipoalergicznego kleju o unikatowym składzie, który łączy cząstki polimerów, wyciąg ze skórki pomarańczy oraz nasiona sosny, przedłużane włosy trzymają się dobrze, a naturalne nie niszą podczas zabiegu, co stanowi ważną informację dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim włosom zdrowie.

Dodatkowe informacje na temat metody przedłużania włosów oraz kosmetyków do pielęgnacji może uzyskać na stronie internetowej.

Dnia 2019-09-02 10:18:02 tashid napisał:
Zajmujesz się przedłużaniem i pogrubianiem włosów? To myślę, że oferta Racoon Polska będzie jak znalazł! Szkolenia ich autorstwa pozwoliły mi zgłębić tajniki tego rzemiosła. :)
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa