Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Pierścionki zaręczynowe cyrkonia


Salon Jubilerski Virago


Krzywoustego 17, 70-252 Szczecin

Tel: (91) 488 26 72

https://www.virago.sklep.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Duże możliwości związane z zakupem biżuterii nie powinny dziś nikogo zaskakiwać, ponieważ oferta rynkowa w tym zakresie jest bardzo szeroka. Virago to znakomity salon jubilerski w Szczecinie, który swoją działalnością obejmuje jednak całą Polskę. Można bowiem swobodnie zamawiać ozdoby przez internet, a te dotrą w bardzo krótkim czasie i w najwyższej jakości. To bardzo ważna informacja zwłaszcza dla tych, którzy planują zaręczyny.

Tradycja nakazuje, aby ubiegający się o rękę swojej wybranki mężczyzna wręczył jej specjalny pierścionek. Taki, po którym widać z daleka, iż ma konkretne związki z planowanym ślubem. Doskonale w tym zakresie sprawdzają się pierścionki zaręczynowe z cyrkonią. Ten kamień nie zalicza się do kosztownych, a jednocześnie jest bardzo efektowny. Wysokiej klasy cyrkonia w niczym nie ustępuje blaskiem brylantom, jest zatem często wybierana.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Lidka napisał:
Osobiście nie chciałabym dostać dostać pierścionka zaręczynowego z cyrkonią, nawet najtańszy kamień, byle naturalny, by mnie zadowolił.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Wykładziny Biurowe


Małkowskiego 30, Szczecin

DEORO


Łabędzia 38, Szczecin

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


E. Plater 25A, Szczecinek