Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Przedszkole integracyjne warszawa mokotów


Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole


Pory 60, 02-757 Warszawa

Tel: 530337722

http://stacjaedukacja.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przedszkole integracyjne warszawskie na Mokotowie— Stacja Edukacja, zachęca wszystkich rodziców, którzy mają dzieci między pierwszym a szóstym rokiem życia, do zapoznania się z ofertą prywatnego żłobka. Dla Stacji Edukacji wychodzenie naprzeciw potrzebom rodziców oraz dzieci, jest najważniejsze. Dlatego kadra stara się zawsze dopasowywać do indywidualnych potrzeb, dbając o prawidłowy rozwój psychiczny, fizyczny i umysłowy każdego podopiecznego.

Opiekunowie grup są zawsze profesjonalnie przygotowani do zajęć, dzięki czemu Twoje dziecko jest zaabsorbowane pouczającymi grami i zabawami. Nad bezpieczeństwem czuwa monitoring i cały zespół warszawskiego przedszkola, dlatego oddając pociechę pod opiekę Stacji Edukacji, nie musisz się o nic martwić. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stacjaedukacja.com.pl.

Dnia 2020-06-30 12:08:28 smallsnake851 napisał:
Oferta edukacyjna przedszkola Stacja Edukacja spełniła nasze oczekiwania. Nasza córeczka chętnie do niego uczęszcza, a my mamy pewności, że zostawiamy ją pod opieką profesjonalistów.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa