Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Likwidacja zmarszczek kraków


Stępień Dermatolog


Centrum E 21, -

Tel: 509 295 280

https://stepien-dermatolog.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W małopolskim gabinecie dermatologii i medycyny estetycznej można poddać się licznym zabiegom redukującym różnego rodzaju problemy ze skórą i upiększającym. Największe zainteresowanie budzą oczywiście zabiegi odmładzające, gdyż obecnie każdy chce wyglądać młodo mimo upływu czasu. Osiągnięcie takiego efektu jest łatwiejsze niż się wydaje, zwłaszcza że prezentowana na stronie stepien-dermatolog.pl likwidacja zmarszczek w Krakowie może odbywać się z wykorzystaniem różnych metod.

Jest to dogodne także z tego względu, że nie zawsze potrzebne są zaawansowane działania - osobom młodym, ze skórą w dobrym stanie wystarczy rewitalizacja i profilaktyka, na przykład w postaci mezoterapii. Zabieg ten pozwala na dostarczenie w głąb skóry silnie odżywczych substancji i daje najlepsze efekty wtedy, gdy jest przeprowadzany systematycznie.

Kiedy zaś na twarzy widoczne są oznaki starzenia, można zdecydować się np. na botoks, ujędrnienie skóry za pomocą nici liftingujących czy zastosowanie lasera, co daje naturalny efekt.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż