Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

ASG Sklep


TanieMilitaria.pl


Lasek Brzozowy 13, 02-792 Warszawa

Tel: 22 400 51 52

https://www.taniemilitaria.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Sklep z militariami, replikami ASG i akcesoriami TanieMilitariaPL to nowa jakość na polskim rynku. Pasja i doświadczenie pozwoliły zaoferować klientom kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na zakup wszystkiego, co niezbędne w jednym miejscu.

Karabiny i pistolety Air Soft Gun występują w kategoriach elektrycznych, gazowych i sprężynowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie jaki rodzaj działań odpowiada mu najbardziej. Niskie ceny replik znanych i cenionych producentów, a także dostępność umundurowania, plecaków i wielu przydatnych akcesoriów sprawiają, że TanieMilitariaPL to ulubiony sklep ASG wielu klientów. Sprawdź nową, atrakcyjną ofertę i stań się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej broni do toczenia emocjonujących walk w świecie Air Soft Gun. Zbierz przyjaciół i zyskaj nad nimi przewagę dzięki profesjonalnym replikom.

Dnia 2019-03-28 11:08:51 sidlof napisał:
Razem z paczką znajomych zaczęliśmy się zajmować ASG i można powiedzieć, że fascynacja tym hobby u nas nie przemija. Akcesoria i sprzęt zamawiamy tylko w tym sklepie, bo stawiają w nim na wysoką jakość w dobrej cenie.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa