Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Firmy spedycyjne gdynia


Uni-logistics Sp. z o.o.


Polska 19, 81-339 Gdynia

Tel: 58 667 99 99

https://unilog.eu

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działanie na rynku międzynarodowym wymaga bardzo dobrej organizacji łańcucha dostaw, z tego względu każdy przedsiębiorca powinien rozważyć skorzystanie z oferty firmy Uni-logistics. Dla przedsiębiorstwa pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wybiorą najkorzystniejsze dla zleceniodawcy rozwiązanie.

Oferta obejmuje spedycję morską, lotniczą, drogową oraz kolejową do Niemiec, Francji, Chin, USA, Australii i wielu innych krajów na całym świecie. Ponadto podmiot posiada własną agencję celną, więc pracownicy mogą zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z odprawą fiskalną (przedsiębiorstwo oferuje odprawę w procedurze uproszczonej). Co więcej, istnieje możliwość wynajęcia lub zakup kontenerów magazynowych, transportowych, biurowych czy z agregatem chłodniczym. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Warto skorzystać z usług najlepszej firmy spedycyjnej w Gdyni. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z profesjonalizmu obsługi.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Starowiejska 45, Gdynia

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

APE-LP


Wały Piastowskie 1, Gdańsk