Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. • Darmowe programy cad


Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.


Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

Tel: 33 307 01 95

https://www.zwcad.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dostawca nowoczesnych rozwiązań, przeznaczonych przede wszystkim dla architektów i projektantów, prezentujący się na stronie internetowej dostępnej pod adresem zwcad.pl  ma też wyjątkowe propozycje darmowych rozwiązań. Są one świetnym wyborem dla osób nieprzekonanych jeszcze do takich narzędzi czy też niepotrzebujących ich w rozbudowanej formie, na przykład ze względu na korzystanie z nich w ograniczonym zakresie - do podstawowych działań.

Firma oferuje między innymi darmowe programy CAD, które, mimo iż darmowe, mają wiele przydatnych funkcji, pozwalając na usprawnienie codziennej pracy. Za ich pomocą można otwierać pliki, prezentować je w efektownej oraz czytelnej formie czy też nanosić na nie wiele zmian. Programy te w dodatku są łatwe w obsłudze, nawet dla osób, które nie są szczególnie biegłe w nowoczesnych technologiach.

Na stronie można dowiedzieć się wszystkiego, co ważne, na temat możliwości tych rozwiązań, ich obsługi i przypadków, w jakich mogą najbardziej się przydać. Warto to sprawdzić.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna 45, Tychy

Maxsote


strzelców bytomskich 87B, bytom