Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Taśmy antypoślizgowe


ZIMEX SCAPA Import-Export


Adama Kręglewskiego 9A, 61-248 Poznań

Tel: 509 445 744

https://www.zimexscapa.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Odpowiadając na potrzeby polskiego rynku, firma ZIMEX Import-Export prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną różnego rodzaju taśm. Szeroki wybór to nie jedyny atut przedstawionej oferty. Klient może nabyć niezbędny dla jego branży asortyment w niewygórowanych cenach z szybką dostawą na terenie całego kraju.

Na liście produktów udostępnionej na serwisie dostawcy można znaleźć między innymi specjalne taśmy antypoślizgowe. Kadra firmy poleca je jako rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo i higienę pracy w danym zakładzie. Pracownicy zadbali, by proponowane wersje nie tylko były funkcjonalne, ale również nie wpływały negatywnie na estetykę wnętrz.

Realizator zaprasza do stałej współpracy. Może zaproponować cykliczny dowóz konkretnego rodzaju taśm, zapewniając tym samym nieprzerwalność pracy zakładu (jeśli taśmy są wykorzystywane do produkcji lub do pakowania gotowych wyrobów) oraz niwelując tym samym kosztowne straty czasu. Gwarantuje terminowość dostaw bez względu na ilość zamówionych sztuk.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

Studio Brzoza


Kordeckiego 54, Poznań

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań